Zdravíme všechny naše fanoušky, tenhle rok trošku zvolníme, Mikoláš připravuje novou desku jeho projektu Piano, která vyjde na podzim na labelu Massimo Records. Jiří pracuje na debutové desce Emmy Smetany, ale mezitím skládáme nové věci a už teď se rýsuje nové album, které chceme vydat opět na jaře roku 2016. Průběžně koncertujeme a připravujeme nový videoklip.
Uvidíme se na některým z našich letních koncertů.
Mikoláš a Jiří

Pražská indie folková formace Republic Of Two, kterou tvoří autorská dvojice Jiří Burian a Mikoláš Růžička, vydává po tříleté odmlce nové studiové album s názvem Silent Disco.
Natáčení alba oznámila kapela před třemi měsíci zveřejněním prvního videoklipu ke skladbě Let´s Escape From Who We Are. Album vychází 11. 4. 2014 v digitální podobě.

Videoklip Let´s Escape From Who We Are si můžete připomenout zde

Třetí studiové album Republic Of Two natáčeli ve spolupráci s renomovaným producentem Ecsonem Waldesem v pražském studiu Biotech a tato spolupráce je zřetelná i na zvuku celého alba. Skladby vznikaly postupně po celou dobu od vydání alba The End Of War v roce 2011.
„Na třetí desco jsme si dali opravdu záležet, nechali jsme ji uzrát a nechtěli jsme nic uspěchat, to je asi hlavní důvod, proč deska výchází po třech letech od předchozí“, dodávají Republic of Two.

Křest alba Silent Disco proběhl v rámci pražského koncertu v divadle Archa 25.4. 2014.